Uğur Dündar’ın kızı dediler… O isim ortaya çıktı

Metin Akpınar’ın kızı Duygu Nebioğlu, gündemde olmaya devam ediyor. “Ben annemi bulmak istiyorum, bunun için Müge Anlı’dan yardım talep ediyorum” diyen Duygu Nebioğlu, Metin Akpınar’ın gerçeklerin ortaya çıkmasını istemediğini söyledi. Çocuğu olarak hakkı olanı istediğini söyleyen, Nebioğlu, bir itirafta daha bulundu, Duygu Nebioğlu “Bir ablamın da babası medya dünyasından çok ünlü bir isim. O da dava açtı, hukuk mücadelesi veriyor. Yakında Tüm Türkiye öğrenecek” dedi.

Sanatçı Metin Akpınar’ın DNA testiyle kızı olduğunu kabul ettiği Duygu Nebioğlu’nun yaptığı açıklama gündeme bomba gibi düştü ve “O gazeteci kim” sorusu merak edildi. Sabah Gazetesi’nin Günaydın ekinde yer alan habere göre gazeteci Uğur Dündar’a babalık davası açıldığı ve mahkemenin haziran ayında görüleceği belli oldu. Metin Akpınar ve Dündar’ın iyi arkadaş olduğu ve aynı kadınla aşk yaşadığı iddiaları şaşkınlık yarattı.

UĞUR DÜNDAR AÇIKLAMA YAPTI

Gazeteci Uğur Dündar, iddialarla ilgili olarak sosyal medya hesabından bir açıklamada bulundu.

Dava açıldığını doğrulayan Dündar, “Ama mademki karşı taraftan biri konuştu; kısaca net bir cevap vereyim” diyerek, mahkeme tarafından istenen DNA testi sonucunu açıkladı. Adli Tıp Kurumu tarafından yapılan testle ‘Biyolojik Baba’ olmadığını belirten gazeteci Uğur Dündar, “Konu benim için kapanmıştır” dedi.

DUYGU NEBİOĞLU’NUN ABLASI DİLARA ORTAYA ÇIKTI

Duygu Nebioğlu’nun açıklamalarıyla gündeme gelen ve Uğur Dündar’ın kızı olduğu öne sürülen Dilara G. ortaya çıktı. Sabah gazetesinin Günaydın ekinde yer alana habere göre, evli olan Dilara G. Isparta’da yaşıyor.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir